Sitelerimizde yönetim devri bitmiştir, şimdi YÖNETİŞİM zamanıdır.        Kira gibi aidat ödemek istemiyorsanız çözüm AKAY YÖNETİŞİM’ dir.        Sitelerin en önemli gelir kaynağı aidatlardır. Bize emanet edilmiş aidatlarınız NAMUSUMUZDUR

Site Yönetimi Firması

SİTE YÖNETİMİ

      634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanununa göre kurulmuş olan “Toplu Yapılara” halk arasında yerleşmiş adıyla SİTE denilmektedir. Son 10 yıl içinde sayıları artan ve oldukça büyüyen sitelerde site yönetimi çok önem kazanmıştır. Çünkü sitelerde site yönetimi ya bilgisiz ve tecrübesiz amatör kat malikleri tarafından, ya da paragöz site yönetimi firmaları tarafından yapıldığı için, sakinler arasında memnuniyetsizlik yaratmaktadır. Site yönetimi kötü olan sitelerde en önemli mahsur Aidatların yüksekliğidir. Amatör yöneticiler ve paragöz site yönetimi firmalarının yönettiği sitelerde aidatlar düşürülemez. Site yönetimi profesyonellik ister, geniş bir bilgi birikimi ve tecrübe ister.

     AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş site yönetimi konusunda uzman, deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile yeni bir soluk olmak üzere sektöre adımını atmıştır.

     AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş’nin Site yönetimi konusunda diğer firmalardan farkı yönetişim prensiplerini uyguluyor olmasıdır. Bugün birçok sitede kira öder gibi aidat ödenmektedir. Eğer kira öder gibi aidat ödemek istemiyorsanız AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ AŞ’nin profesyonel desteğine başvurunuz. Yüksek aidattan, hizmetlerden, site yönetiminden şikâyetçiyseniz, sitenizde şeffaflık yoksa çözüm AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş dir.

    ‘’Sitenizi biz yönetelim siz rahat edin, komşularınızla kötü olmayın, biz yönetelim siz komşu olun’’ diyen herkese inanmayınız. Sitenizin yönetimini hiç kimseye teslim etmeyiniz. Site yönetimi ciddi bir iştir. İyi bir eğitim ve tecrübe ister.

    AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş sahada 10 yıllık tecrübesiyle ve ciddi bir sektör bilgisiyle benzerlerinden hemen ayırt edilmektedir. Biz sizi değil işleri ve ilişkileri yönetmeye talibiz. Bize teslim edilen aidatlarınız namusumuzdur. Nerede ve nasıl harcandığının hesabını size tam bir şeffaflık içinde vermeye söz veriyoruz. Kötü site yönetimi kaderiniz değildir. Ama unutulmamalıdır ki kötü site yönetimlerini toplantılara katılmayan kat malikleri seçer. Sitenize sahip çıkarak, toplantılara mutlaka katılarak profesyonel bir site yönetimi kurabilirsiniz. Biz bunun için varız ve size desteğe hazırız.

     AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş olarak sitelerinize doğru, ekonomik ve akademik çözümler sunuyoruz. Çünkü biz sizin için varız.