Sitelerimizde yönetim devri bitmiştir, şimdi YÖNETİŞİM zamanıdır.        Kira gibi aidat ödemek istemiyorsanız çözüm AKAY YÖNETİŞİM’ dir.        Sitelerin en önemli gelir kaynağı aidatlardır. Bize emanet edilmiş aidatlarınız NAMUSUMUZDUR

Yönetim Danışmanlığı

     

   Herkes her şeyi bilmez, bilmediğiniz konuda profesyonel yardım almak en doğru harekettir. Atalarımız ne güzel söylemiş ? “bin bilsen de bir bilene danış”. Sitenizde en akılcı kararları alabilmek için, konusunda uzman apartman ve site yönetim/yönetişim danışmanlarına ihtiyacınız vardır. Biz sitenize profesyonel destek sağlamak için AKAY YÖNETİŞİM olarak hazırız.

   Sitelerde zamanla “site körlüğü” oluşur, site içinden her hata görülemez. Böyle durumlarda dışardan bir göz hataları daha iyi görür, daha bağımsız şekilde doğruları söyler. Bizler apartman ve site yöneticilerinin sahip olduklarından daha farklı ve yenilikçi bilgilere sahibiz. Ama Somut fayda üretmeyen bilginin faydasız olduğunu, en iyi danışmanın en çok bilgili ve yetenekli olan değil, en fazla problem çözen olduğunu biliyoruz.

   AKAY YÖNETİŞİM olarak yönetim ve denetim kurullarına, bağımsız, tarafsız, konusunda uzman ve deneyimli kişiler olarak, kendi birikim ve tecrübelerimiz ile site yönetim stratejisi, organizasyonel yapıyı geliştirme, işin yapılma yöntemleri konularında, gelişen ve değişen hukuki, teknolojik ve yönetimsel konuların ışığında sorunları araştırarak, bulmak ve sadece güncel ihtiyaçlarınızı değil gelecekteki ihtiyaçlarınızı da dikkate alarak uygun çözüm önerileri geliştirerek destek veriyoruz..
   Kısaca iyi bir yönetişim için doğru kararlar almanıza, uygun politikalar belirlemenize yardımcı olarak sakinler memnuniyeti ve emlak değeri artışına yardımcı oluyoruz. Bizler sitenizin PUSULASI gibi siteye hep doğru yolu gösteriyoruz.  Çünkü bu alanda çok iyi seviyede bilgi birikimine ve tecrübeye sahibiz. Bilgi birikimimizi saha tecrübemizle birleştirerek, sizlere doğru yol haritası çiziyoruz. Bizler konfeksiyoncu gibi değil terzi gibi çalışıyoruz, her siteye aynı elbiseyi değil, her sitenin üzerine olan, o siteye yakışan özel ve en güzel elbiseyi dikiyoruz.                                                                                        

   Sitenizdeki kötü yönetim ile bunların sonucunda oluşan yüksek aidat ve sakin memnuniyetsizliğinin önemli nedeni, iyi niyetli dahi olsalar amatör yöneticilerdir. Apartman ve Site yöneticilerinin 40 tan fazla kanun, 60 tan fazla tüzük ve yönetmelik, 20 den fazla kararname, tebliğ, genelge ve özelge ile bir çok teknik ve yönetsel yayını ve bunlarda meydana gelen değişiklikleri ve gelişmeleri takip edip sitelerinde uygulamaları gerekir. Asıl işi başka olan ve apartman ve site yöneticiliğini esas işine ek olarak ve sırası geldiği için zorunlu olarak yapan yöneticilerin bu işin altından profesyonel destek almadan kalkmaları mümkün değildir. PROFESYONEL DESTEK YANİ DANIŞMANLIK ÇAĞDAŞ BİR İHTİYAÇ HATTA ZORUNLULUKTUR. Site danışmanlığını maliyet arttırıcı bir unsur olarak görmeyiniz. Sizi yapacağınız hatalar sonucunda oluşacak büyük masraflardan ve kira gibi aidat ödemekten korur. Aslında danışmanlık ücreti, götürüsü az ama getirisi çok olan, zorunlu ve küçük bir giderdir.

 

    Son söz; BİZLER SİTENİZİN DOKTORUYUZ. Sitenizin MR’ını çekip, teşhisi koyan ve uygun tedaviyi uygulayan kişileriz.

 

     Genel olarak üç yöntem kullanıyoruz.

  1.Birinci yöntemde; belirli bir süre içinde araştırmayı yapıp, teşhisi koyuyor ve tedavi için reçeteyi yazıyoruz. İsteğe göre tedavi sürecine de katılıyoruz.

  2.İkinci yöntem AVANS yöntemidir. Avans sözleşmesi kapsamında, site zamanımızın belli bir bölümünü önceden satın alır (her ayın ilk haftasının ilk günü, her haftanın ilk günü gibi), böylece işbirliğimiz uzunca bir süreye yayılır. Bu durumda detaylı bir “danışman görev tanımı” yaparak sözleşmeye ekliyoruz.

  3.Üçüncü yöntem İŞLETME DANIŞMANLIĞIDIR. Bu devamlı danışman bulundurma yöntemidir. Bu sitenizin birlikte yönetilmesidir, danışmanlık bizimle birlikte çalışma şekline dönüşür. Bu durumda sitede devamlı bir danışman (site müdürü gibi) bulunduruyoruz. Bir yuvarlak masada çalışanların da sürece katıldığı, ortak akılla sorunları çözüyoruz. Sadece rapor sunup bırakmıyoruz, taşın altına elimizi de sokuyoruz.

        HANGİ YÖNTEMİ SEÇECEĞİNİZ SİZE BAĞLI.

       E-DANIŞMANLIK /ONLİNE DANIŞMANLIK:

 

   Zaman çok hızlı akıp gidiyor ve siz vakit bulamamaktan şikayetçiyseniz, hayatınızı kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak bir çözüm yolu olarak E-danışmanlığı tercih edebilirsiniz. Giderek dijital hale gelen günümüz dünyasında, internet ortamının sağladığı benzersiz fırsatları da kullanarak  E-danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

   Danışmanlık sisteminin en dinamik alanını oluşturan E-danışmanlık, size uzaktan danışmanlık hizmeti vermek için harika bir alternatif olabilir. Mesafe dışında zaman da kazandırır. İstediğiniz zaman telefon açıp, mail atıp veya görüntülü ve sesli (Skype gibi) konuşarak danışacağınız birisinin olması ne kadar güzel bir şey hiç düşündünüzmü?.

   Online danışmanlığı, arzu ettiğinizde bire bir/yüz yüze danışmanlığı tamamlayıcı bir yöntem olarak birlikte de kullanabiliriz.

  Online danışmanlık, çalışma saatleri içinde yeterli zaman bulamayan apt. ve site yöneticileri için büyük kolaylıklar sağlar. Önceden okunması gereken belgeler veya dokümanlar fax, e-posta vb yollarla bize ulaştırılır. Sonrasında sorunlar beraberce sesli ve görüntülü görüşülür ve sonuca bağlanır.

   Yapılan sözleşme gereğince danışmanlık hizmeti ücreti de online olarak kredi kartı ile yapılabilmektedir. E-danışmanlık saat ücreti 100,00 TL dir.