Sitelerimizde yönetim devri bitmiştir, şimdi YÖNETİŞİM zamanıdır.        Kira gibi aidat ödemek istemiyorsanız çözüm AKAY YÖNETİŞİM’ dir.        Sitelerin en önemli gelir kaynağı aidatlardır. Bize emanet edilmiş aidatlarınız NAMUSUMUZDUR

Manifestomuz

     Değerli kat malikleri;

     Yıllarca çalışarak adeta dişinizden tırnağınızdan artırarak ve bazı önemli harcamalarınızı dahi kısarak para biriktirip ‘’rahat ve huzur içinde ailemle bir arada oturayım’’ diyerek daire aldığınız sitede ‘’hem yüklü aidat ödüyorum hem de ağız tadımla oturamadım, bir gün rahat yüzü görmedim’’ dediğinizi duyar gibiyiz.

       Aşağıda yazdıklarımızla mayınlı sahaya girdiğimizi, arı kovanına çomak soktuğumuzu biliyoruz. Ama artık birisinin “kral çıplak” demesi gerekiyor.         

 Size söylenen;                                                                                                                   

 “Biz yönetelim, siz rahat edin.”                                                                

 “Komşularınızla kötü olmayın.”                                                                                      

 “Biz hizmet edelim, siz evinizde huzurlu ve mutlu yaşayın.”                                    

 “Biz yönetelim, siz komşu olun.”                                                                   

gibi sözler ne kadar güzel değil mi?  ama bu sözler ne kadar doğru?                                  

   Bu sözler BUZ DAĞININ görünen küçük bir kısmı, ama TÜM GERÇEKLER BUZ DAĞININ ALTINDA GİZLİ. 

 

   Biz AKAYYÖNETİŞİM olarak size BUZ DAĞININ ALTINI göstermek istiyoruz. Buz dağının altını görürseniz AİDATLARINIZIN düştüğünü, yaşam kalitenizin arttığını göreceksiniz.                                                                                                                                       

   Biz diyoruz ki; Siz yine rahat edin, yine evinizde huzurlu ve mutlu yaşayın, ama “SİTENİZİ NE BİZE, NEDE BİR BAŞKASINA TESLİM ETMEYİN.” Sitenizi bizden profesyonel destek alarak, bizimle beraber kendiniz yönetin. Tokmağı kimseye vermeyin, davul bizim sırtımızda tokmak sizin elinizde olsun.  AKAY YÖNETİŞİM olarak,   “BİZ SİTENİZİ YÖNETMEYELİM, SİTENİZİ BİRLİKTE YÖNETELİM” diyoruz.                                                                                                            

   Çünkü sizler yönetilenler değilsiniz, sitelerin politikalarına yön verenlersiniz. Sakinler yönetilmez, sakinlerle beraber işler ve ilişkiler yönetilir. SİTELERİN TEK SAHİBİ VE SORUMLUSU SİZSİNİZ. Sitelerinize sahip olunuz, eğer siz sahip olmazsanız, biliniz ki başkaları sahip olacaktır. Gücünüzün farkında olun. Siz asilsiniz, yöneticiler vekil. Muhtaç olduğunuz kudret KAT MÜLKİYETİ KANUNUNDA MEVCUTTUR. Yılda bir kez bile kat malikleri kurulu toplantısına katılmazsanız, şikâyet etmeye hakkınız olmaz. Unutmayınız kötü yöneticiyi toplantılara katılmayan kat malikleri seçer.                                                                                                                          Sitelerde artık yönetim devri bitmiştir, şimdi YÖNETİŞİM zamanıdır. Yönetim bir tarafın diğer tarafı yönetmesi, yönetişim ise birlikte yönetmek demektir. Sitelerimizdeki her türlü verimsizliğin, memnuniyetsizliğin ve yolsuzluğun panzehiri YÖNETİŞİMDİR.

     AKAY YÖNETİŞİM olarak apartman ve sitelerinizde yönetişim prensiplerini uygulayarak, hukuka uygun, dürüst, şeffaf, hesap veren bir anlayışla ve “bize teslim ettiğiniz aidatlarınız namusumuzdur” parolasıyla apartman ve sitelerinizi sizinle birlikte yönetmeye talibiz.

 

                                                                                                 AKAY YÖNETİŞİM HİZ.A.Ş.