Sitelerimizde yönetim devri bitmiştir, şimdi YÖNETİŞİM zamanıdır.        Kira gibi aidat ödemek istemiyorsanız çözüm AKAY YÖNETİŞİM’ dir.        Sitelerin en önemli gelir kaynağı aidatlardır. Bize emanet edilmiş aidatlarınız NAMUSUMUZDUR

Hakkımızda

Misyonumuz

   Etik ilkelerden asla taviz vermeden, güncel gelişmeleri takip ederek hizmet kalitesini sürekli arttıran, çözüm odaklı anlayış ve sektörde öncü uygulamalar ile fark yaratarak tesis yönetimi alanında Türkiye’nin güvenilen öncü markası olmaktır.

Vizyonumuz

    Konusunda tecrübeli ve uzman kadromuz ile site, rezidans, iş merkezi, bina ve apartman yönetimi alanında, yasalara, etik değerlere, uluslararası kalite ve standartlara uyarak, en uygun hizmet/aidat oranını sağlayarak ve sakin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak onların yaşamlarını kolaylaştırmak, bütçelerine ekonomik katkılar yaparak koşulsuz sakin memnuniyetini sağlamaktır.

Biz Kimiz?

 

     AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş; Site, Rezidans, İş yeri ve Apartman yönetimi konusunda yönetim ve denetim kurullarına danışmanlık hizmeti, talep edilmesi halinde çözüm ortaklarıyla birlikte yönetim hizmeti vermek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli kademelerinde uzun süre görev yaptıktan sonra Albay rütbesiyle emekli olan ve 15 AĞAOĞLU sitesinin tamamına aynı anda Yönetim kurulu başkan  ve üyeliği yapmış olan Adnan KUŞ, Kenan TEKİN ve Arif ÜNAL tarafından 01 NİSAN 2020 tarihinde kurulmuştur.

    Firmamız sektörde yer alan bir çok firmanın aksine, bir temizlik ve güvenlik taşeron firması değil bir YÖNETİM, ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK firmasıdır. Firmamızı diğerlerinden ayıran en önemli özelliği ise Site, Rezidans, İş yeri ve Apartmanlarda yeni yönetim anlayışı demek olan YÖNETİŞİM prensiplerini uygulamasıdır.
   YÖNETİŞİM demek; yöneten ile yönetilen arasındaki duvarın yıkıldığı, yukarıdan aşağıya tek yanlı/hiyerarşik yönetim anlayışı yerine, “Birlikte yönetim, ortak akıl, sinerji, hiç birimiz hepimiz kadar akıllı olamayız” şeklindeki anlayışı hakim kılan çok aktörlü/heterarşik yapının kurulduğu bir yönetim anlayışıdır.Site, Rezidans, İş merkezi ve Apartmanlarımızın büyük kısmı iyi niyetli amatör yöneticiler veya kötü niyetli amatör veya profesyonel yöneticiler tarafından yönetildiği için sakinler aleyhine kararlar alınmaktadır. Sonuçta kaybeden hep sakinler olmaktadır.
   Biz AKAY YÖNETİŞİM olarak profesyonellik ve kaliteden ödün vermeden, çevreye ve insana saygılı, sakinlerin güvenliğinin sağlandığı, sakinlerin yönetime katılabildiği, her şeyin hukuka uygun yapıldığı, tüm icraatların sakin ve yargı denetimine açık olduğu, yönetim olarak sakinlere hesap verildiği, sakinlerin doğru bilgiye kolayca ulaşabildiği, kaynakların etkin kullanıldığı şeffaf bir yönetim anlayışını benimsiyoruz.
   “KOŞULSUZ SAKİN MEMNUNİYETİ” ni sağlamak için sakinlerin istek, arzu ve değer yargılarıyla teknolojik ve yasal gereklilikleri harmanlayarak çıkan sonucu kat malikleri/temsilciler kurulu/yönetim kurullarının takdirine sunmak ve bunların sonunda kişisel/kurumsal faydayı mükemmel seviyeye çıkarmak temel amacımız olacaktır.
    Sloganlarımız: YÖNETim bizim İŞİMizdir.

 

      AKAY YÖNETİŞİM AKADEMİK, DOĞRU VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNAR.