Sitelerimizde yönetim devri bitmiştir, şimdi YÖNETİŞİM zamanıdır.        Kira gibi aidat ödemek istemiyorsanız çözüm AKAY YÖNETİŞİM’ dir.        Sitelerin en önemli gelir kaynağı aidatlardır. Bize emanet edilmiş aidatlarınız NAMUSUMUZDUR

Site Yönetim Programı

SİTE  YÖNETİM PROGRAMI

     Çeşitli sosyal imkânlar(açık-kapalı havuzlar, spor salonları, parklar, alış veriş yerleri vb.) değişik sosyal aktiviteler, güvenlik ve temizlik imkânları, çocuk oyun alanlarının varlığı vb. gibi önceliklerde insanlar tüm maddi imkânlarını zorlayarak site ve toplu yapılarda mülk edinerek yaşamlarına bu yönde devam etmeye karar vermektedir.

     Bu da özellikle büyük şehirlerde kentsel dönüşüm çerçevesinde site ve toplu yapıların gittikçe artmasına ve bulunduğu bölgenin cazibe merkezi haline dönüşmesine yol açmaktadır.

     Binlerce bağımsız bölümü ve sakini içinde barındıran ve adeta küçük bir mülki yerleşim alanı görünümünde olan site ve toplu yapı alanlarında birbiriyle koordineli çalışması gereken program ve sistemler kaçınılmaz ihtiyaç haline gelmektedir. Bu da site yönetimlerinde bu işlem ve sistemlerin birbiriyle entegre halde çalışma zorunluluğu, dolayısıyla otomasyon sistemlerinin kullanılma mecburiyetini ortaya çıkarmaktadır. Çünkü bu yoğun işlemler basit çizelge ve tablolarla takip edilemez.

     AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLER A.Ş. olarak hizmet verdiğimiz Apartman-site ve toplu yapı alanlarında Yönetim programı olarak sektörün öncülerinden ve en tanınmışlarından bir program kullanmaktayız. Bu konuda ayrıntılı bilgi için www.akayyonetisim.com adresini ziyaret edebilir veya telefonla bizden bilgi alabilirsiniz.

      Binlerce dairenin gider avans payını takip, icra ve hukuki durumları kayıt altında tutma, ayrıca teknik tüm işlemleri koordine etme, güvenlik kapsamında giriş çıkış kontrolü, ziyaretçi takibi vs. gibi işlemlerin tümünü aynı anda toplama, kayıt, işleme ve değerlendirme kabiliyetine sahip otomasyon programımız sizin yerinize her işlemi yapacak durumdadır.

     Siz sakinlerin gittikçe daha çok tercih ettikleri kartlı ödeme sistemlerini online olarak banka ile koordineli takip, SMS ve e-posta hizmetleri, satın alma ve raporlama gibi birçok hizmeti bütün halinde veya tercihe göre paketler halinde sunan seçenekleriyle daire başına küçük bir maliyet karşılığında sunmaktayız.

     Kullandığımız yönetim programımız mobil özelliği ve kolay erişim imkanı ile siz sakinlere kaliteli bir yaşam, memnuniyet ve konfor sağlamak ve zaman kazandırmak üzere dizayn edilmiştir.

      AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş yi  yönetim firması olarak tercih eden siteler pişman olmazlar çünkü AKAY YÖNETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş AKADEMİK, EKONOMİK VE DOĞRU ÇÖZÜMLER SUNAR. Biz sizin için varız.